LATO W TEATRZE

LATO  W TEATRZE

To już szósty sezon, gdy Instytut Teatralni im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie oraz Teatr Pinokio w Łodzi wspólnie realizuje projekt wokół namiotu cyrkowego. Odbywa się on w ramach programu Lato w teatrze, finansowanego z budżetu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Celem  działania jest docieranie do miejsc pozbawionych łatwego dostępu do wydarzeń kulturalnych – szczególnie adresowanych do dzieci i ich rodziców.

W roku 2018 udział bierze czterech regionalnych LIDERÓW, z których każdy nawiązał współpracę z dwoma innymi ośrodkami kultury w okolicy. Powstały w ten sposób cztery sieci ośrodków, wspólnie realizujących projekt w danym regionie.

Samorządowe Centrum Kultury i Bibliotek w Szczucinie zostało LIDEREREM jednej z czterech sieci. Do współpracy zaprosiło Centrum Polonii – Ośrodek Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu oraz Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie.

Twórcze i kreatywne warsztaty dla dzieci i nie tylko!

Koncert na Szczucińskim Rynku!

Spektakl w namiocie cyrkowym!

Już dzisiaj zapraszamy na kolorową paradę, która przejdzie ulicami naszego miasteczka, na koncert i spektakl „Pippi Pończoszanka” w namiocie cyrkowym dla dzieci i nie tylko…

Zapraszamy do udziału w tym niezwykle ekscytującym przedsięwzięciu!

Niezwykle barwne widowisko zagości w Szczucinie w pierwszych dniach lipca.

Przyjdź i przeżyj wyjątkową przygodę z teatrem!

 

https://www.youtube.com/watch?v=XumbZyelG7o

 

https://www.youtube.com/watch?v=jylQcPSZpcc