Macie interesujący pomysł na działanie w Waszej społeczności, ale nie macie pieniędzy, żeby go zrealizować? A może dopiero założyliście swoją organizację i nie wiecie skąd wziąć środki na szkolenie dla wolontariuszy, którzy będą wspierać Waszą działalność? Odpowiedzią na te potrzeby może stać się innowacyjny konkurs FIO Małopolska Lokalnie - Północ, w którym liczy się przede wszystkim POMYSŁ!
Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych wraz z Stowarzyszeniem Forum Oświatowe Klucze przygotowała konkursy na:
 Projekty społeczne: jeśli jesteście młodą organizacją pozarządową, grupą nieformalną lub grupą samopomocową, to zapraszamy do udziału w konkursie, w którym możecie zdobyć do 3 000 tysięcy złotych dofinansowania na każdy projekt. 
 Projekty rozwojowe: konkurs dla młodych organizacji pozarządowych, w którym możecie otrzymać do 5 000 tysięcy złotych dofinansowania na każdy projekt.
Fiszki można składać w okresie 1 – 30 sierpnia 2018 roku. 
Czym różni się konkurs FIO Małopolska Lokalnie – Północ  od innych?
Stawiamy na ciekawe pomysły i edukację. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wypracowaliśmy formułę w, której fundusze zdobędą najlepsze pomysły, a nie najlepiej napisane wnioski. Będziemy koncentrować się na innowacyjnych projektach na rzecz dobra wspólnego w społecznościach lokalnych oraz na przemyślanych projektach rozwojowych dla organizacji.
Jak będzie wyglądać proces wyłonienia najlepszych projektów?
Na pierwszym etapie zadaniem uczestników konkursów będzie wypełnienie fiszki, w której opiszą swój pomysł. Następnie zaprosimy wybranych uczestników do zaprezentowania ich projektu przed komisją konkursową. 
Wyłonieni w ten sposób zwycięzcy zostaną otoczeni pomocą szkoleniową i doradczą. Będziemy dzielić się z nimi swoją wiedzą i doświadczeniem dotyczącym tego jak przygotowywać dobrej jakości wnioski. Dzięki takiej wspólnej pracy zwycięzcy konkursów otrzymają nie tylko dofinansowanie, ale też zdobędą umiejętności, które pozwolą im skutecznie ubiegać się o kolejne środki i dobrze zrealizować  następne projekty.
Więcej informacji:
Wejdź na stronę www.malopolskalokalnie.pl, wybierz FIO Małopolska Lokalnie – Północ, przeczytaj Regulamin programu dostępny  w zakładce DO POBRANIA, złóż fiszkę w generatorze.
 
Serdecznie zapraszamy!
 
 
 

Więcej informacji:

Wejdź na stronę www.malopolskalokalnie.pl, wybierz FIO Małopolska Lokalnie – Północ, przeczytaj Regulamin programu dostępny  w zakładce DO POBRANIA, złóż fiszkę w generatorze.

Serdecznie zapraszamy!