Samorządowe Centrum Kultury i Bibliotek w Szczucinie

zachęca do udziału w konkursie

"GŁOSUJ NA WIELBŁĄDA! I WYGRAJ KORONY!"

dla Szczucina.

12 listopada (poniedziałek) o godz. 12.00 rusza konkurs "Głosuj na wielbłąda! I wygraj korony!". Będzie trwał do 30 listopada (piątek) do godz. 12.00.

Głosowanie będzie odbywało się na stronie www.orszak.org

Jedna osoba może zagłosować TYLKO jeden raz. Na podany adres e-mail wysyłana będzie wiadomość z linkiem aktywacyjnym w przeciągu ok. 60 minut. Kliknięcie w link będzie warunkiem oddania ważnego głosu. Linki aktywacyjne mogą trafiać do SPAM-u.

Tradycyjnie, miejscowość, która zdobędzie najwięcej głosów, otrzyma od Fundacji „Orszak Trzech Króli” wizytę wielbłąda w czasie najbliższego Orszaku. Z wizytą wielbłąda łączy się wizyta ekipy TVP - miejscowość z wielbłądem, będzie jedną z czterech miejscowości, z których będzie transmisja na żywo.

Drugie i trzecie miejsce zostanie nagrodzone czekoladkami. Drugie miejsce - 3 000 czekoladek, trzecie miejsce - 2000 czekoladek.

W tym roku nastąpiła zmiana, jeśli chodzi o korony, które otrzymuje się za głosy oddane na miejscowość. Nie będzie to już 1 głos = 1 korona, tylko ponad 400 głosów = 400 koron, ponad 800 głosów = 800 koron, ponad 1200 głosów = 1200 koron.