Turniej z okazji Święta Konstytucji 3 Maja

Dnia 3 maja na naszym obiekcie miał miejsce jak co roku turniej z okazji Święta Konstytucji 3 Maja . Do rywalizacji przystąpiły trzy drużyny Żabiec , Małomiasteczkowi i OSP Szczucin . Turniej rozpoczeliśmy na Orliku , jednak po pierwszej połowie 1 meczu przenieśliśmy się na hale z powodu dużych opadów deszczu .W pierwszym meczu spotkały się drużyny OSP Szczucin i Małomiasteczkowi , po 2 dogrywkach zwycięstwo odnieśli Małomiasteczkowi 6-4 . Drugi mecz to rywalizacja OSP Szczucin z Żabcem , który zakończył się wynikiem 12-2 dla drużyny Żabiec . Ostatni mecz turnieju odbył się między Małomiasteczkowymi, a Żabcem w którym to zwycięstwo odniosła drużyna z Żabca wynikiem 6-2 . Turniej zwyciężyła drużyna z Żabca , 2 miejsce Małomiasteczkowi ,3 miejsce OSP Szczucin .Mecze sędziował Tomasz Wnęk. Uczestnikom dziękujemy za udział w turnieju i zapraszamy na Turniej Rewanżowy , który odbędzie się pod koniec czerwca!