X Jubileuszowy Ogólnopolski Turniej w Badmintonie

13 stycznia 2019 r. po raz X w Szczucinie odbył się Ogólnopolski Turniej w Badmintonie, rozegrany w ramach  Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ta sportowa impreza co roku przyciąga mnóstwo gości. W tym roku w zawodach wystartowało 231 uczestników z całej Polski. Otwarcia zawodów dokonała Dyrektor Szkoły Podstawowej w Szczucinie Beata Dzięgiel oraz Burmistrz Szczucina Jan Sipior.

Gry toczyły się na 12 kortach badmintonowych, rozegrano ponad 370 meczy. Organizatorzy turnieju – Szkoła Podstawowa w Szczucinie oraz UMKS JUNIS Szczucin- pragną podziękować tym osobom, które przyczyniły się do zorganizowania turnieju;
Panu Burmistrzowi Szczucina - Janowi Sipior za objęcie patronatem turnieju i udostępnienie hali widowiskowo-sportowej, Sponsorom: Malinowy Zdrój –Baseny Mineralne Solec Zdrój, Centrum Budowlane Mariusz i Bożena KMIEĆ, Pan Krzysztof Bryk, Restauracja ,,Sovrana’’ GEO-MONT" KAMIL BEKER , FH KATPOL, REDSON, Badminton Player, F.H WODNIK, PRESTIŻ Anna Czapla, Firma Handlowo-Usługowa FURGAŁ, PIZZA Havana, Pan Piotr Chrabąszcz, Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej. Serdecznie dziękujemy wszystkim zawodnikom i kibicom za udział w turnieju. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych zawodach sportowych.