Witamy serdecznie na aktualnej stronie internetowej Hali Widowiskowo - Sportowej w Szczucinie. Będziemy na niej na bieżąco informować o wszelkich istotnych sprawach związanych z pracą naszego obiektu, rozgrywkach, turniejach  oraz imprezach o charakterze sportowym, kulturalnym i rekreacyjnym.
Zapraszamy do śledzenia aktualności na naszej stronie, jak również naszego równoległego profilu na platformie społecznościowej facebook.

Tomasz Sokołowski


Gminne Igrzyska Piłki Nożnej dla Szkół Podstawowych

Dnia 10 maja 2016 roku na naszym Kompleksie Sportowym Orlik odbyły się Gminne Igrzyska Piłki Nożnej dla Szkół Podstawowych. W turnieju zwyciężyła reprezentacja Szkoły Podstawowej w Szczucinie, II miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej z Borek, III miejsce przypadło drużynie Szkoły Podstawowej z Zabrnia, na IV miejscu uplasowała się drużyna ze Szkoły Podstawowej w Skrzynce. Dziękujemy i gratulujemy uczestnikom.

Liga Orlików

Dnia 12 maja 2016 roku na Kompleksie Boisk Sportowych Orlik rozegrana została LIGA ORLIKÓW. Wyniki rozgrywek przedstawiały się następująco: Szczucin- Dąbrowa Tarnowska 0:1, Zalipie - Karsy 7:0 , Dąbrowa Tarnowska - Karsy 4:0 Szczucin- Zalipie 2:0, Dąbrowa Tarnowska - Zalipie 3:0, Szczucin-Karsy 3:0. W ostatecznej klasyfikacji 1 miejsce zajęła drużyna z Dąbrowy Tarnowskiej, II miejsce drużyna ze Szczucina, III miejsce - drużyna z Zalipia, IV miejsce - drużyna z Kars. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom.

26.05.2016 Turniej o Puchar Burmistrza i Miasta Gminy Szczucin

Dnia 26.05.2016r odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Szczucin. Udział wzięło 6 drużyn: Kaktusy, Albatrosy, Hurtownia Wisła, Kanonierzy, Kalifornia, Żabiec.Zespoły zostały podzielone na dwie grupy. ...

01.06. - Dzień Dziecka na Sportowo

Dnia 1 czerwca na Kompleksie Boisk Sportowych Orlik odbył się Dzień Dziecka na Sportowo. Uczniowie Szkoły Podstawowej rywalizowali między klasami w Turnieju Piłki Nożnej. Sportowym zmaganiom w duchu fair play towarzyszyła wspaniała zabawa. Zapraszamy serdecznie za rok.