Informator SMS

DOŁĄCZ DO NAS JEST Z NAMI JUŻ PONAD 1000 odbiorców wiadomości
Co to jest Samorządowy Informator SMS ?
Samorządowy Informator SMS jest systemem wczesnego ostrzegania, bazującym na wiadomościach SMS przesyłanych do zarejestrowanych w grupach użytkowników.
Jakie informacje będą wysyłane za pośrednictwem SISMS ?
System posiada nieograniczony zasób tematyczny przesyłanych informacji, pozwalając na wysyłanie oprócz komunikatów pogodowych o niebezpiecznych zjawiskach meteorologicznych, przekazywanie wiadomości o: przerwach w dostawach energii elektrycznej, wody, gazu, informacje o realizowanych przez
Korzystanie z systemu jest BEZPŁATNE. Zapraszamy do rejestracji w systemie
Przykładowe informacje "sms" wysyłane za pomocą systemu

 • SZCZUCIN:Wyplata zwrotu podatku akcyzowego dla rolnikow ktorzy zlozyli wnioski do wyplaty w gotowce! Od 29-31.10.12 (pn-sr) w kasie UMiG w godz. jej urzedowania.

 • SZCZUCIN informujemy o utrudnieniach w ruchu drogowym w dniach 18-22.09.12 w zwiazku z rem. przepustu na drodze pow. nr 1318K w m.Szczucin. Info www.szczucin.pl

 • SZCZUCIN IMGW PIB OSTRZEGA: BURZE Z GRADEM/1 woj.malopolskie od 15:00/19.07 do 24:00/19.07.2012 burze, lok. grad, deszcz do 30 mm, porywy do 90 km/h

 • SZCZUCIN W dniach 1-3 luty 2012 zostaly zawieszone zajecia we wszystkich szkolach prowadzonych przez gmine Szczucin. Beda pelnione jedynie dyzury.

 • SZCZUCIN Uwaga nisk.temp.Prosze zwracac uwage na os.samotne,niepelnosprawne,starsze,spiace na przystank itp.Niepokojace sytuacje zglaszac tel.112,997,146436278

   

   

   

  Usługodawcą jest SISMS Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Tadeusza Gajcego 19, 51–143 Wrocław, NIP: 895–193–26–64, REGON: 020843579, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców KRS prowadzonego przez VI Wydział Gospodarczy Sądu Rejonowego dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu pod nr 0000314727 i kapitale zakładowym w wysokości 50 000 PLN w całości opłaconym.
   
  Dane osobowe Użytkowników Systemu SISMS, będących osobami fizycznymi są w rozumieniu Rozporządzenia 2016/679 administrowane wspólnie (współadministrowane) przez dwa podmioty:
   
  Usługodawcę.
  Nadawcę komunikatów: Gmina Szczucin , Wolności 3, 32-230 Szczucin, NIP: 871-10-20-805, REGON: 851660772
  Dane osobowe są podawane dobrowolnie przez Użytkownika.
  Przetwarzane dane mogą obejmować: numer identyfikacyjny Urządzenia, imię, nazwisko Użytkownika, numer telefonu, adres poczty elektronicznej, miejscowość, ulica, numer domu, rodzaj, daty i treści przesyłanych komunikatów, informacje o Nadawcach, do których serwisów zasubskrybował się Użytkownik, informacje o wyrażonych zgodach.
  Dane osobowe Użytkowników przetwarzane są główne w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, zapewnieniem sprawnego funkcjonowania Systemu SISMS oraz do realizacji prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez obu administratorów.
  Dane osobowe Użytkowników mogą być przetwarzane w celach marketingowych w przypadku wyrażenia przez Użytkownika odpowiedniej wyraźnej zgody.
  Dane osobowe Użytkowników nie są wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji i nie są wykorzystywane do profilowania Użytkowników.
  Dane osobowe Użytkowników są przetwarzane na podstawie art. 6. ust 1 lit. a, b, c oraz f Rozporządzenia 2016/697.
  Dane mogą być udostępnione innym podmiotom i organom w oparciu o obowiązujące przepisy prawa lub na podstawie zgody Użytkownika.
  Dane osobowe Użytkowników nie są przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
  Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych oraz prawo do przenoszenia danych.
  W przypadku przetwarzania danych na podstawie zgody, Użytkownik może wycofać zgodę w każdym czasie. Wycofanie zgody nie wpłynie jednak na legalność przetwarzania danych realizowane na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (www.uodo.gov.pl).
  Szczegóły dotyczące warunków przetwarzania danych osobowych Użytkowników oraz przysługującym im praw w zawiązku z przetwarzaniem ich danych osobowych, ujęto w Polityce Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się w jej treścią (kliknij).
  Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych Usługodawcy: e-mail: iod@sisms.pl, adres pocztowy: Inspektor Ochrony Danych SISMS sp. z o.o., al. Kasprowicza 46, 51-137 Wrocław .
  Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych Nadawcy, jeżeli został powołany, powinny zostać zamieszczone na stronie internetowej danego Nadawcy.

   Formularz rejestracyjny