Nabór do Systemu Rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom w województwie małopolskim

Szanowni Państwo,

 

w nawiązaniu do zgłaszanych pytań i obaw, pragniemy uspokoić wszystkich zainteresowany, że obecnie uruchomiony nabór jest naborem pilotażowym, mającym za zadanie przetestowanie funkcjonalności przyjętych rozwiązań. 

 

W przyszłości planowane jest rozszerzenie zasięgu geograficznego działań na kolejne trasy rowerowe. Optymalna szerokość „korytarza” wzdłuż tras będzie analizowana na podstawie zgłaszanego zainteresowania przez konkretne podmioty. 3 kilometry wydają się maksymalną odległością, jaką rowerzysta jest skłonny pokonać do atrakcji czy miejsca noclegowego, zbaczając z trasy rowerowej. Nie jest wykluczone, że odległość ta zostanie zwiększona, jeśli rzeczywiście będzie takie zapotrzebowanie. Po zakończeniu naboru pilotażowego będzie podejmowana decyzja o ewentualnych zmianach w Regulaminie przed uruchomieniem kolejnego naboru.

 

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z warunkami Regulaminu współpracy oraz do obejrzenia krótkich filmików instruktażowych omawiających zasady, które muszą spełnić podmioty zainteresowane wzięciem udziału w Systemie Rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom w województwie małopolskim.

Wszystkie niezbędne informacje znajdują się na stronie internetowej narowery.visitmalopolska.pl/mpr.

 

Dziękujemy za wsparcie w rozpowszechnianiu informacji o prowadzonym naborze.