Orzeł Polskiej Przedsiębiorczości w naszej Gminie.

19 maja 2017 roku w warszawskim hotelu Sangate Hotel Airport odbyła się Wielka Gala Polska Przedsiębiorczość 2017. W czołówce najlepszych firm w skali krajowej znalazła się firma Complex?Bud Sp. z o.o. której Właścicielami są Bogumiła i Roman Mosio z siedzibą w Szczucinie.

Wielką Galę otworzył Gospodarz Wieczoru Pan Robert Składowski – Prezes Federacji Przedsiębiorcy.pl, który powitał zebranych gości. Uroczystość zgromadziła przedstawicieli zwycięskich podmiotów, jak również osobistości świata polityki i kręgów biznesu. Galę w znakomity sposób poprowadzili Iwona Radziszewska i Piotr Gąsowski. Po części oficjalnej nadszedł czas na zabawę, a goście bawili się przy muzyce gwiazd wieczoru: zespołu Łzy, Mateusza Mijala oraz zespołu Wawele.

Projekty organizowane w ramach Narodowego Programu Promocji Polska Przedsiębiorczość oraz Programu „Samorządowa Marka Roku” mają charakter cykliczny i rokrocznie adresowane są do firm i przedsiębiorców z sektora budownictwa, do samorządów oraz placówek i firm działających na rynku medycznym.

Podczas tegorocznej edycji Rada Programowa nagrodziła podmioty, które w jej ocenie są wzorowo zarządzane, rozwijają się w dynamiczny sposób, dlatego śmiało można o nich powiedzieć, że są wizytówką polskiej gospodarki. Projekty i same nagrody od lat promują najlepszych z najlepszych w swoich branżach. Prestiżowe wyróżnienia umacniają pozytywny wizerunku marek, podnoszą ich konkurencyjności na rynkach krajowych i zagranicznych.

Plebiscyt realizuje intencje wzmacniania atrakcyjności i podnoszenia stopnia innowacji w polskich firmach. Podczas tegorocznej Wielkiej Gali, Rada Programowa i Organizatorzy przyznali Orła Polskiej Przedsiębiorczości - II Nagrodę w kategorii Generalny Wykonawca firmie Complex-Bud Sp. z o. o. Z ramienia przedsiębiorstwa nagrodę odebrali Roman Mosio, Właściciel Firmy, oraz Krzysztof Mędala, Prezes Zarządu.

"Orzeł Polskiej Przedsiębiorczości" to nagroda rangi krajowej oraz regionalne tytuły, które przyznawane są najlepszym firmom w danej kategorii. Jestem dumny, że nasze codzienne wysiłki zostały zauważone i możemy być stawiani za wzór dla innych przedsiębiorstw – mówi Krzysztof Mędala.

Warto dodać, że to wyjątkowe trofeum nie tylko promuje najlepsze firmy, ale także wyraźnie zaznacza i wskazuje solidność, sumienność i idącą za nimi jakość polskiego przedsiębiorstwa. Cieszę się, że pracują dla mnie najlepsi – dodaje Roman Mosio.

O firmie:

Początki działalności firmy Complex-Bud Sp. z o.o. sięgają roku 2006. Zajmując się głównie procesami ogólnobudowlanymi, stopniowo poszerzono ofertę o produkcję i montaż konstrukcji stalowych. W wyniku dalszego rozwoju został utworzony dział produkcji stolarki aluminiowej i PCV. Na indywidualne zamówienia wykonywane są specjalistyczne konstrukcje inżynierskie. Efektem działalności przedsiębiorstwa są dziesiątki obiektów na terenie całego kraju. Nowoczesne wyposażenie techniczne oraz fachowa kadra techniczna i zarządzająca jest gwarancją jakości oferowanych usług.

Wszystkie o informacje o przedsiębiorstwie dostępne są na stronie internetowej www.complexbud.com.pl