Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych

W sobotę 21 października na Hali Widowiskowo - Sportowej w Szczucinie odbył się Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.

W zawodach uczestniczyło 6 drużyn dziewcząt i 5 drużyn chłopców. Zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców drużyny zostały podzielone na dwie grupy. Zwycięscy grup zagrali w finale o miejsce 1, natomiast drużyny, które zajęły drugie miejsca w grupach zagrały o miejsce 3. W kategorii dziewcząt zwyciężyła drużyna ze Szczucina, natomiast w kategorii chłopców drużyna z Bolesławia. Turniej został objęty patronatem honorowym Burmistrza Szczucina - Andrzeja Gorzkowicza.  Na zawodach obecni byli bryg. Krzysztof Kolarczyk po. Kmendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Dąbrowie Tarnowskiej, Prezez Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP - dh Ryszard Pikul.

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział.