Zaparz kawę, usiądź wygodnie i... weź udział w szkoleniu

Jesteś przedsiębiorcą i zastanawiasz się, co zrobić, aby pracownicy Twojej firmy zdobyli nowe umiejętności? A może sam jesteś pracownikiem, który szuka nowych ścieżek rozwoju zawodowego? Zgłoś się już dziś na kolejne webinarium, podczas którego dowiesz się, jak otrzymać dotację na inspirujące szkolenia czy studia podyplomowe.

Tematem najbliższego webinarium, które odbędzie się już w środę 21 lutego o godz. 11.00, będą Małopolskie Bony Rozwojowe. Dzięki nim do 2020 r. aż 13,5 tys. osób z całej Małopolski może otrzymać dotacje na szkolenia, kursy e-learningowe czy poszerzające horyzonty studia podyplomowe.

Aby wziąć udział w webinarium, wystarczy zarejestrować się za pomocą formularza, który jest dostępny tutaj. Warto jednak się spieszyć, gdyż czasu jest niewiele, a liczba miejsc jest ograniczona. Dodajmy, że w trakcie tego internetowego spotkania specjaliści od funduszy europejskich odpowiedzą również na pytania zadawane na czacie – dlatego warto wysłać swoje pytanie wcześniej na adres mailowy: pytania@umwm.pl

Nie możesz wziąć udziału w webinarium? Nic nie szkodzi, gdyż będzie ono rejestrowane i udostępnione – wraz z filmikami z dotychczasowych spotkań – na profilu facebookowym Małopolska.Fundusze Europejskie i stronie www.rpo.malopolska.pl.

***

Przypomnijmy, że Małopolskie Bony Rozwojowe pozwolą podnieść kwalifikacje pracowników mikro, małych i średnich przedsiębiorstw dzięki szkoleniom dofinansowanym z funduszy unijnych. Łączna pula wsparcia to aż 70 mln zł z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego. Więcej informacji na ich temat można znaleźć tutaj.

Źródło: www.malopolska.pl