Turniej Brydża Sportowego o Puchar Prezesa Fundacji

Celem popularyzacji kultury aktywnego spędzania wolnego czasu Fundacja Cordere organizuje Turniej Brydża Sportowego o Puchar Prezesa Fundacji. Do udziału w nim zapraszamy zawodników wszystkich kategorii wiekowych. Turniej odbędzie się dnia 19 września w Dąbrowie Tarnowskiej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. K.K. Baczyńskiego (ul. T. Kościuszki 5 - Parking przy Sądzie okręgowym i kościele parafialnym). Rozpoczęcie Turnieju planowane jest na godzinę 17. 30. Dla zwycięzców przewidziano Puchary oraz nagrody pieniężne pozyskane w całości z pieniędzy pochodzących z „wpisowego” w wysokości 30 zł od pary. Ponadto organizatorzy przewidzieli puchary dla następujących kategorii: Najlepsza para Seniorów, której wiek przekracza 135 lat  oraz Najlepsza Para z Powiśla Dąbrowskiego. Sędzią głównym zawodów będzie Adam Waśko. 
 
Turniej poprzedzony zostanie warsztatami, które poprowadzą profesjonalni brydżyści. W ramach tychże warsztatów będzie można zapoznać się z zasadami gry i licytacji brydżowej. Uczestnicy warsztatów będą mieli też wyjątkową możliwość przyjrzenia się licytacji i grze profesjonalistów uczestniczących w Turnieju. Warsztaty rozpoczną się bezpośrednio przed Turniejem 19 września o godz. 15. 
 
Organizatorzy przygotowali dla wszystkich uczestników Turnieju ciepły posiłek. Ze względów organizacyjnych prosi się uczestników o wcześniej zgłoszenie swojego udziału w Turnieju pod adresem mailowym biuro@cordare.eu