Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Gmina Szczucin

KOMUNIKAT W SPRAWIE OGRANICZEŃ ZUŻYCIA WODY

Utworzono dnia 24.06.2026

W związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami, okresem bezdeszczowym oraz wzrastającym zużyciem wody apelujemy do mieszkańców gminy o racjonalne i oszczędne korzystanie z wody pobieranej z sieci wodociągowej.

Prosimy o wykorzystywanie wody przede wszystkim do celów spożywczych i socjalnych oraz nie korzystanie z wody do podlewania trawników, ogrodów, mycia samochodów oraz napełniania przydomowych basenów.


Jednocześnie informujemy, iż nadmierne zużycie wody powoduje znaczący spadek ciśnienia wody w wodociągu co może spowodować pogorszenie jakości wody lub wystąpienie przerw w jej dostawie.


Ponadto przypominamy, że obowiązuje całkowity zakaz poboru wody z hydrantów do innych celów niż przeciwpożarowych.

 

Liczymy na zrozumienie zaistniałej sytuacji oraz zastosowanie się do powyższej prośby.

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.
w Szczucinie
Wola Szczucińska 142, 33-230 Szczucin
T. 14 643 52 63

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Kalendarium

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
29
30

Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa

Portal Interesanta

Szczucin Kamera On-line

 

 

Imieniny

Kalendarz Imprez Gminnych

Komunikaty i ostrzeżenia

Przytulisko "Reksio"

Informator SMS

Gazeta Szczucińska

Małopolska

Deklaracja dostępności

 

Ciepłe Mieszkanie

Ekointerwencja

Jakość powietrza

Komunikaty dot. Cyberbezpieczeństwa

Badania ankietowe w Małopolsce

Fundusz Dróg Samorządowych

Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg

Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych

Polski Ład

Małopolskie OSP 2022

Cyberbezpieczny Samorząd

POMOC DLA UKRAINY/Допомога Україні