Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Gmina Szczucin

Konferencja kończąca projekt: Kompleksowe unieszkodliwienie wyrobów azbestowych w gminach subregionu tarnowskiego

Utworzono dnia 19.09.2023

W dniu dzisiejszym odbyła się konferencja, stanowiąca uroczyste zakończenie projektu "Kompleksowe unieszkodliwienie wyrobów azbestowych w gminach subregionu tarnowskiego". Wydarzenie to było nie tylko momentem podsumowania dotychczasowych osiągnięć, ale również okazją do wyrażenia wdzięczności za wkład wszystkich osób biorących udział w jego realizacji.

Przemówienie inauguracyjne wygłosił Burmistrz Szczucina, Jan Sipior. Gmina Szczucin była liderem projektu.

Projekt dotyczy demontażu, odbioru, wywozu odpadów azbestowych z budynków zlokalizowanych w gminach Bolesław, Borzęcin, Ciężkowice, Dębno, Dąbrowa Tarnowska, Lisia Góra, Mędrzechów, Olesno, Radgoszcz, Radłów, Szczucin, Zakliczyn, Żabno.

Podczas konferencji dokonano szczegółowego podsumowania wszystkich realizowanych wskaźników, skupiając się na osiągniętych rezultatach, jak również naświetlając ewentualne wyzwania, które zostały pokonane w trakcie trwania projektu. Wyniki te stanowią ważny krok w kierunku poprawy jakości życia mieszkańców subregionu tarnowskiego, zwłaszcza w kontekście wyeliminowania szkodliwych wyrobów azbestowych.

Michał Golemo - Prezes Zarządu Małopolskiego Centrum Usług Wspólnych- Fundusze Europejskie zwrócił uwagę na fakt, że projekt "Kompleksowe unieszkodliwienie wyrobów azbestowych w gminach subregionu tarnowskiego" nie tylko wpłynął na zmianę otoczenia, ale przede wszystkim pozwolił poprawić jakość życia mieszkańców. Zdaniem Pana Golemo, coraz większa świadomość społeczna oraz współpraca między sektorem publicznym a prywatnym odegrały kluczową rolę w uzyskaniu pozytywnych efektów.

Konferencja kończąca projekt "Kompleksowe unieszkodliwienie wyrobów azbestowych w gminach subregionu tarnowskiego" była więc nie tylko momentem podsumowania, ale również wyrazem uznania dla wszystkich zaangażowanych stron. Dzięki ich wysiłkom, subregion tarnowski staje się coraz bardziej bezpiecznym i zdrowszym miejscem do życia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Bocian Słupiec

POMOC DLA UKRAINY/Допомога Україні

 

 

Szczucin Kamera On-line

Kalendarium

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Imieniny

Kalendarz Imprez Gminnych

Dodatek osłonowy

Komunikaty i ostrzeżenia

Przytulisko "Reksio"

Informator SMS

Gazeta Szczucińska

Małopolska

Deklaracja dostępności

 

Ciepłe Mieszkanie

Ekointerwencja

Jakość powietrza

Komunikaty dot. Cyberbezpieczeństwa

Badania ankietowe w Małopolsce

Fundusz Dróg Samorządowych

Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg

Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych

Polski Ład

Małopolskie OSP 2022