Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Gmina Szczucin

Magiczny Koncert Mikołajkowy

Utworzono dnia 12.12.2022

Świąteczna eksplozja dobra, miłości i emocji podczas Koncertu Mikołajkowego, który odbył się 10 grudnia 2022 r. w Szkole Podstawowej w Szczucinie. Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Szczucinie wprowadzili zaproszonych gości w świąteczny nastrój i przedstawili magiczny, zabawny i z pięknymi melodiami montaż słowno-muzyczny.

Koncert pod tytułem „Mikołajowe Dary”, była zwieńczeniem przeprowadzonych warsztatów: teatralnych, muzycznych, plastycznych i informatycznych, na które Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej w Szczucinie pozyskało środki w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych ogłoszonego przez UMiG w Szczucinie.

Koncert rozpoczęła pani dyrektor Beata Dzięgiel, która powitała przybyłych gości. Następnie pani Anna Kolano prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły Podstawowej w Szczucinie zaprezentowała w formie multimedialnej prezentacji najważniejsze działania i inicjatywy podejmowane przez stowarzyszenie.

Mali artyści koncertu „Mikołajowe dary” swym śpiewem, grą na instrumentach i wspaniałymi układami choreograficznymi, przenieśli uczestników w sentymentalną podróż z Mikołajem do dziecięcych krain.

Szczególne uznanie za przygotowanie występów uczniów należy się pani Annie Ślęczkowskiej, która opracowała nastrojowy, bajkowy scenariusz widowiska, oraz pani Ilonie Mach za piękną, zróżnicowaną część wokalną. Scenografię sali gimnastycznej, która tego wieczoru zamieniła się w wytworną salę teatralną przygotowały panie pracujące w świetlicy szkolnej. Uroczystość nie miałaby właściwej oprawy, gdyby nie zaangażowanie wielu pracowników szkoły.

Po trwającej blisko dwie godziny części artystycznej zaproszeni goście zachwyceni umiejętnościami uczniów nagrodzili ich występ gromkimi owacjami, po czym wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

To był wzruszający, cudowny i wyjątkowy wieczór.

Galeria zdjęć

Utworzono dnia 12.12.2022, 11:07

Biuletyn Informacji Publicznej

Bocian Słupiec

POMOC DLA UKRAINY/Допомога Україні

 

 

Szczucin Kamera On-line

Kalendarium

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Imieniny

Kalendarz Imprez Gminnych

Dodatek osłonowy

Komunikaty i ostrzeżenia

Przytulisko "Reksio"

Informator SMS

Gazeta Szczucińska

Małopolska

Deklaracja dostępności

 

Ciepłe Mieszkanie

Ekointerwencja

Jakość powietrza

Komunikaty dot. Cyberbezpieczeństwa

Badania ankietowe w Małopolsce

Fundusz Dróg Samorządowych

Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg

Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych

Polski Ład

Małopolskie OSP 2022