Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Gmina Szczucin

Rozpoczęcie Roku Szkolnego w Szkole Podstawowej w Szczucinie

Utworzono dnia 04.09.2023

Nowy rok szkolny to zawsze wyjątkowy moment w życiu uczniów, nauczycieli i rodziców. To czas nadziei, oczekiwań i planów. W Szkole Podstawowej w Szczucinie, pierwszy dzień był pełen uroczystości, wzruszeń i pozytywnych emocji.

Uroczystości rozpoczęło wspólne odśpiewanie hymnu państwowego, co wzmocniło uczucie wspólnoty i dumy z przynależności do swojego kraju. Chwila ta przypomniała wszystkim obecnym, jak ważne jest patriotyzm i szacunek dla narodowych symboli.

Wszystkich zgromadzonych na sali gimnastycznej serdecznie powitała dyrektor szkoły, pani Beata Dzięgiel. Jej ciepłe słowa oraz uśmiech na twarzy sprawiły, że atmosfera była naprawdę wyjątkowa. Pani Dyrektor podziękowała wszystkim za obecność i podkreśliła, jak ważną rolę odgrywa edukacja w życiu każdego ucznia.

Następnie głos zabrał zastępca burmistrza, Tomasz Bełzowski, który również podkreślił wagę edukacji i życzył wszystkim samych radosnych chwil oraz owocnej nauki.

Nie zabrakło także części artystycznej, uczniowie przygotowali część artystyczną, w szczególny sposób witając uczniów klas pierwszych. Był to piękny gest, który pokazał, że starsi uczniowie chcą wspierać młodszych i tworzyć przyjazną atmosferę w szkole. Część słowną przygotował pan Jerzy Frąc, a oprawę muzyczną pani Ilona Mach.

Po uroczystym apelu uczniowie udali się z wychowawcami do swoich klas. To był moment, na który czekali zarówno ci najmłodsi, jak i ci, którzy wracali do swoich kolegów po wakacyjnej przerwie.

Rozpoczęcie roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Szczucinie to nie tylko rutynowa procedura, ale przede wszystkim święto edukacji, wspólnoty i nadziei. To moment, który mobilizuje zarówno uczniów, jak i nauczycieli do ciężkiej pracy i osiągania coraz lepszych wyników. Niech ten nowy rok szkolny będzie pełen sukcesów, radości oraz ciekawych doświadczeń dla wszystkich uczestników szkolnej społeczności.

Galeria zdjęć

Utworzono dnia 04.09.2023, 10:53

Biuletyn Informacji Publicznej

Portal Interesanta

Bocian Słupiec

POMOC DLA UKRAINY/Допомога Україні

 

 

Szczucin Kamera On-line

Kalendarium

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Imieniny

Kalendarz Imprez Gminnych

Komunikaty i ostrzeżenia

Przytulisko "Reksio"

Informator SMS

Gazeta Szczucińska

Małopolska

Deklaracja dostępności

 

Ciepłe Mieszkanie

Ekointerwencja

Jakość powietrza

Komunikaty dot. Cyberbezpieczeństwa

Badania ankietowe w Małopolsce

Fundusz Dróg Samorządowych

Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg

Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych

Polski Ład

Małopolskie OSP 2022