Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Gmina Szczucin

Sędzia Anna Maria Wesołowska w Szczucinie

Utworzono dnia 12.03.2024

W dniu 11 marca Samorządowe Centrum Kultury i Bibliotek w Szczucinie miało zaszczyt gościć Sędzię Annę Marię Wesołowską na spotkaniu poświęconym tematowi "Współczesne zagrożenia bezpieczeństwa dzieci i młodzieży". Była to niezwykle istotna i pouczająca dyskusja, która przybliżyła społeczności lokalnej realne niebezpieczeństwa, z którymi mogą się spotkać najmłodsi członkowie społeczeństwa.

Sędzia Anna Maria Wesołowska jest cenioną ekspertką w dziedzinie prawa rodzinnego i opiekuńczego, a także autorką licznych publikacji dotyczących bezpieczeństwa dzieci i młodzieży. Jej doświadczenie zawodowe oraz wiedza są niezwykle cenne dla wszystkich, którzy troszczą się o dobro i bezpieczeństwo najmłodszych członków społeczeństwa.

W swojej prezentacji Sędzia Wesołowska skupiła się na identyfikowaniu i radzeniu sobie z różnorodnymi zagrożeniami, z jakimi mogą się zetknąć dzieci i młodzież w dzisiejszym świecie. Omówiła ona kwestie związane z cyberprzemocą, nadużyciami seksualnymi, narkotykami oraz innymi niebezpieczeństwami, które mogą prowadzić do trwałych szkód psychicznych i fizycznych u najmłodszych.

W trakcie prezentacji Sędzia Wesołowska podkreśliła również rolę rodziców, nauczycieli oraz instytucji publicznych w zapewnieniu odpowiedniego wsparcia i ochrony dla dzieci i młodzieży. Wskazała na konieczność budowania zaufania oraz otwartej komunikacji z najmłodszymi, aby umożliwić im skuteczne radzenie sobie z ewentualnymi zagrożeniami oraz zgłaszanie wszelkich niepokojących sytuacji.

Galeria zdjęć

Utworzono dnia 12.03.2024, 09:49

Biuletyn Informacji Publicznej

Portal Interesanta

Bocian Słupiec

POMOC DLA UKRAINY/Допомога Україні

 

 

Szczucin Kamera On-line

Kalendarium

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Imieniny

Kalendarz Imprez Gminnych

Komunikaty i ostrzeżenia

Przytulisko "Reksio"

Informator SMS

Gazeta Szczucińska

Małopolska

Deklaracja dostępności

 

Ciepłe Mieszkanie

Ekointerwencja

Jakość powietrza

Komunikaty dot. Cyberbezpieczeństwa

Badania ankietowe w Małopolsce

Fundusz Dróg Samorządowych

Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg

Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych

Polski Ład

Małopolskie OSP 2022