Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Gmina Szczucin

Zakończenie Roku Szkolnego w Szkole Podstawowej w Szczucinie

Utworzono dnia 21.06.2024

W dniu zakończenia roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Szczucinie odbyła się uroczysta akademia, która była pełna emocji, podziękowań i wzruszeń. Pani Dyrektor, otwierając uroczystość, wygłosiła przemówienie, w którym podziękowała uczniom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły za ich trud i zaangażowanie w mijającym roku szkolnym. Życząc wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji, zaapelowała do uczniów o zachowanie ostrożności podczas letniego wypoczynku.

Podczas zakończenia roku szkolnego miało miejsce symboliczne przekazanie pocztów sztandarowych Szkoły oraz Klubu Historycznego AKA. Uczniowie klas ósmych, którzy opuszczają mury szkoły, przekazali sztandary swoim młodszym kolegom z klas siódmych. Był to moment pełen dumy i odpowiedzialności, który podkreślił ciągłość tradycji i wartości szkoły.

Szczególnie wzruszającym momentem uroczystości było pożegnanie pracowników odchodzących na emeryturę: Lucyny Rajtar, Haliny Bełzowskiej, Janiny Woźniak oraz Jacka Szarka. Pani Dyrektor, nie kryjąc wzruszenia, pożegnała każdego z nich pięknymi słowami oraz bukietami kwiatów, wyrażając wdzięczność za ich wieloletnią pracę i wkład w edukację wielu pokoleń uczniów. W imieniu emerytów przemówił Jacek Szarek, dziękując za lata współpracy i wspólne wspomnienia. Życzymy wszystkim emerytom wielu lat w zdrowiu, spokoju oraz kolorowych napojów pod palmami.

Nie zabrakło również pięknej części artystycznej, przygotowanej przez uczniów.

Na zakończenie chcielibyśmy życzyć wszystkim uczniom wspaniałych, radosnych i bezpiecznych wakacji! Odpoczywajcie, zbierajcie siły na nowy rok szkolny i cieszcie się każdym dniem wakacyjnej przygody. Do zobaczenia we wrześniu!

Galeria zdjęć

Utworzono dnia 21.06.2024, 12:41

Biuletyn Informacji Publicznej

Portal Interesanta

Bocian Słupiec

POMOC DLA UKRAINY/Допомога Україні

 

 

Szczucin Kamera On-line

Kalendarium

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Imieniny

Kalendarz Imprez Gminnych

Komunikaty i ostrzeżenia

Przytulisko "Reksio"

Informator SMS

Gazeta Szczucińska

Małopolska

Deklaracja dostępności

 

Ciepłe Mieszkanie

Ekointerwencja

Jakość powietrza

Komunikaty dot. Cyberbezpieczeństwa

Badania ankietowe w Małopolsce

Fundusz Dróg Samorządowych

Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg

Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych

Polski Ład

Małopolskie OSP 2022